پنجشنبه 02 بهمن 1399
EN

ثبت نام

با سلام و احترام

به اطلاع مشتاقان زیارت عتبات عالیات عراق و سوریه میرساند به علت جلوگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس اعزام به عتبات عالیات تا اطلاع ثانوی متوقف گردیده است

به اطلاع مردم ولایتمدار استان البرزمی رساند با توجه به اینکه گروهی اشخاص حقیقی و حقوقی سودجو، فاقد صلاحیت و بدون اخذ مجوز از سازمان حج وزیارت اقدام به اخذ ویزاواعزام زائر به عتبات عالیات و اماکن زیارتی عراق می نمایند. که در نهایت موجب بروز ضررو زیان جبران ناپذیر مادی ، معنوی و گاهاً جانی به زائران حضرت اباعبدا...الحسین (ع) میگردند . لذا به اطلاع می رساند جهت ثبت نام و اعزام به عتبات عالیات فقط از طریق مبادی مجاز زیارتی تحت پوشش سازمان حج وزیارت اقدام و از ارائه گذرنامه به اشخاص و افراد فاقد مجوز پرهیز نمایند . 

جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 4-02632559171تماس حاصل فرمائیدو یا بامراجعه به سایت حج وزیارت البرز به نشانی  alborz.haj.ir از آخرین اخبار مربوط به اعزامها ی عتبات عالیات استان البرز آگاه شوید.

سفرهای زیارتی به عتبات و سوریه فعلاً برقرار نمی‌شود. ⭕️ سفر به عتبات از اسفند سال گذشته به دلیل شیوع کرونا متوقف شد و با توجه به آماده نبودن طرف عراقی برای پذیرش زائران، همچنان امکان تشرف به عتبات وجود ندارد. 🔅سفر به سوریه نیز پس از سال‌ها از آذر سال گذشته برقرار شده بود، اما با فراگیری کرونا این سفرها هم لغو شده و زائران نمی توانند به دمشق و زیارت حضرت زینب و حضرت رقیه (س) مشرف شوند. 🔸 هنوز تصمیم جدیدی برای برقراری سفرهای زیارتی اتخاذ نشده است، امیدواریم با فروکش شدن کرونا سفرهای زیارتی از سر گرفته شود و عاشقان به عتبات و سوریه اعزام شوند.

 سامانه ثبت نام عتبات(بجز ایام اربعین)                             سامانه ثبت نام عتبات ویژه ایام اربعین(سماح)                            جستجوی آدرس دفاترزیارتی مجاز کل کشور       

نظرسنجی