دوشنبه 26 آذر 1397
EN

اطلاعیه ثبت نام عمره مفرده

اطلاعيه سازمان حج و زيارت / ثبت تقاضاي تشرف به عمره 94-93

متقاضیان اعزام به عمره 94-93 از چهاردهم آبان به مدت 10 روز فرصت دارند تا با مراجعه به سایت http://fakher.haj.ir برای ثبت تقاضای تشرف خود و همراهان در قالب یک گروه اقدام نمایند.

ثبت نام متقاضیان دارای اولویت در کاروان های عمره منوط به تشکیل گروه در سامانه یاد شده است.

سازمان حج و زیارت اعلام کرد: همه دارندگان اسناد ودیعه گذاری عمره مفرده در بانک های ملی و ملت مربوط به ثبت نام های عمومی سال های 1387 و 1390 و همچنین دارندگان اسناد قدیمی ثبت نامی عمره در بانک ملی که پیش از این اقدام به تبدیل قبوض خود به کارت های ثبت نامی جدید کرده اند، از 14 آبان به مدت ده روز فرصت دارند تا با مراجعه به سایت یاد شده در صورت تمایل به اعزام به عمره، به ثبت تقاضای تشرف خود و همراهان خود در قالب یک گروه اقدام نمایند.

بدیهی است این اقدام به هیچ عنوان به منزله تعهد سازمان حج و زیارت برای اعزام متقاضیان در عمره پیش رو نیست و اعزام افراد به عمره صرفاً منوط به فراخوان اولویت های آنان خواهد بود.

درمرحله اول فراخوان اولویت های عمره، دارندگان کارت های اسناد ودیعه گذاری عمره دارای اولویت های یک تا 350 و نیز دارندگان اسناد ثبت نامی قدیمی بانک ملی تبدیل شده به کارت های ثبت نامی جدید به عنوان اولویت های اصلی برای ثبت نام در کاروان های عمره فراخوانده می شوند.

در صورت تکمیل نشدن ظرفیت گروه های اعزامی، از اولویت های بعدی دعوت بعمل خواهد آمد.

ثبت نام متقاضیان دارای اولویت در گروه های پروازی منوط به تشکیل گروه در سامانه یاد شده است.

دارندگان اسناد ثبت نامی عمره مفرده، می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت به آدرس http://hajnews.ir «راهنمای ثبت تقاضای تشرف و نحوه تشکیل گروه» (که بزودی در این سایت درج خواهد شد) را دریافت و مطالعه نمایند. مطالعه دقیق این راهنما پیش از اقدام به گروه بندی و ثبت تقاضای تشرف به عمره مورد تأکید است.

تاریخ ثبت نام قطعی در کاروان های عمره 94-93 متعاقباً اعلام خواهد شد.

نظرسنجی