چهارشنبه 09 مهر 1399
EN

نظرسنجی

زمان و نحوه واریز هزینه سفر عتبات دانشگاهیان

زمان و نحوه واریز هزینه سفر عتبات دانشگاهیان

 معاون اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت: زائرین کاروان‌های دانشگاهی که تا دهم بهمن ماه اعزام می‌شوند بعد از صدور فیش باید از طریق مراجعه به بانک ملی نسبت به واریز هزینه سفر اقدام کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، محمد زارع معاون اجرایی و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس در خصوص واریز هزینه سفر عتبات دانشگاهیان گفت: زائرین کاروان‌های دانشگاهی که تا دهم بهمن ماه اعزام دارند بعد از صدور فیش باید از طریق مراجعه به بانک ملی نسبت به واریز هزینه سفر اقدام کنند و کاروان‌هایی که اعزامشان بعد از دهم بهمن است فقط از طریق درگاه الکترونیکی بانک ملت قادر به پرداخت هزینه سفر خواهند بود.

وی افزود: از روز شنبه سوم بهمن ماه، درگاه الکترونیکی بانک ملت در سایت ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان قرار داده می‌شود و هزینه سفر باید زمانی واریز شود که مدارک تحویل آژانس زیارتی شده باشد که یک ماه و نهایتا دو هفته قبل از سفر خواهد بود.

زارع تاکید کرد: پرداخت هزینه در درگاه الکترونیکی با داشتن رمز دوم و با تمام کارت‌های عضو شتاب قابل پرداخت خواهد بود و با یک کارت می‌توان هزینه چند نفر را هم واریز کرد.

وی ادامه داد: مشخصات زائرین بعد از کاروان بندی توسط دفاتر ستاد در استان‌های کشور به کارگزار حج و زیارت ارسال خواهد شد و زائرین بعد از ورود به درگاه الکترونیکی در سایت لبیک وارد سامانه عتبات سازمان حج و زیارت خواهند شد که لازم است با وارد کردن کدملی، شماره شناسنامه و تاریخ تولد خود هزینه قطعی را مشاهده و آن را پرداخت کنند.

لازم به تذکر است؛ اطلاع رسانی به زائرین در مورد زمان دقیق واریز هزینه از طریق ارسال پیامک انجام خواهد شد که از یک ماه قبل از سفر آغاز می‌شود و نهایتا دو هفته قبل از سفر خواهد بود.

یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار