دوشنبه 28 مرداد 1398
EN

نظرسنجی

مهلت پیش ثبت نام سفرهای نوروزی عتبات تا فردا تمدید شد

مهلت پیش ثبت نام سفرهای نوروزی عتبات تا فردا تمدید شد

 سازمان حج و زیارت اعلام کرد : مهلت پیش ثبت نام سفرهای نوروزی عتبات تا ساعت 16 فردا تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت در متن اطلاعیه این سازمان آمده است: متقاضیان اعزام به عتبات برای سفرهای 21 اسفند ماه امسال لغایت 15 خرداد سال 95 تا ساعت 16 فردا(چهارشنبه) فرصت دارند تا نسبت به پیش ثبت نام در سامانه عتبات این سازمان به آدرس http://atabat.haj.ir اقدام نمایند.

این اطلاعیه می افزاید : پیش ثبت نام های این دوره از روز سه شنبه بیستم بهمن آغاز شده و تا ساعت 16 فردا چهارشنبه 28 بهمن ماه ادامه خواهد داشت همچنین نتایج قرعه کشی روز شنبه اول اسفند ماه بر روی سامانه پیش ثبت نام عتبات قابل رویت خواهد بود.

متقاضیان اعزام به عتبات در این دوره می توانند به یکی از دو روش پیش ثبت نام گروهی(یک تا هفت نفره) و پیش ثبت نام گروهی(فقط 35 نفره) اقدام نمایند.

لازم به ذکر است افرادی که مبادرت به ثبت نام 35 نفره می نمایند درصورتیکه تعدادی از آنها منصرف یا از آن گروه خارج شوند(گروه جدید تشکیل دهند) و عدد گروه به کمتر از 25 نفر تقلیل یابد؛ گروه اولیه حذف شده و در قرعه کشی شرکت داده نخواهد شد.

در این اطلاعیه تأکید شده فقط 15درصد ظرفیت اعزام مختص اعزام های گروهی (گروههای 35 نفره) می باشد، لذا پیشنهاد می شود برای آنکه از امکان بیشتری برای تشرف بهره مند شوید، در گروههای حداکثر تا 7 نفره ثبت نام فرمائید.

یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.