دوشنبه 05 خرداد 1399
EN

نظرسنجی

درس اخلاق استاد راشد یزدی در شب شهادت امام موسی بن جعفر(ع)

درس اخلاق استاد راشد یزدی در شب شهادت امام موسی بن جعفر(ع)

خبرنگار اعزامی سازمان حج و زیارت در عربستان ازبرگزاری درس اخلاق حضرت آیت الله راشد یزدی در شب شهادت هفتمین اختر تابناک امامت و ولایت در محل سالن اجتماعات هتل دارهادی مکه مکرمه خبر داد.

به گزارش واحد روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت در عربستان در این مراسم که با حضور بیش از دو هزار زائر و عده کثیری از روحانیون و خادمین ضیوف الرحمن از ساعت 30/21 در هتل دار هادی برگزار شد،استاد علم و اخلاق حضرت آیت الله راشد یزدی ضمن عرض تسلیت بمناسبت فرارسیدن شهادت امام موسی کاظم علیه السلام،فضایل و رشادتهای آن امام همام را در مسیر اسلام شناسی و تداوم دین جدش رسول الله(ص)بر شمرد .

استاد علم و اخلاق با بیان جمله "وَ لَقَدرسول اللهِ اسوهٌ حَسَنه"به مصیبتهای وارده به خاتم النبیین(ص) و اهل بیتش اشاره نمود و اظهار داشت:شما زائرین بیت الله الحرام در کنار شهر خدا و خانه خدا باید با آمدن به این مکان مقدس این درسها را فرا گرفته و متعهد شوید تا آستانه تحملتان را بالا ببرید.

ایشان در ادامه افزود:نیل به درجات والای معنویت و انسانیت با تحمل گرفتاریها و مصیبتهاست و ائمه اطهار این مشکلات را با افتخار به بندگی خداوند متعال تحمل نمودند و به درجاتی رسیدند که همه شما شاهد هستید.اینها کمال عالیه را با صبوری و تحمل رنجشها طی کردند،لیکن فشارها و دغدغه های زندگی شما را باید مقاوم تر کند تا در مسیر دین و آئید خود به تکامل برسید،همان مسیری که پیامبران خدا و ائمه هدی رفتند.

در ادامه آقای رمضان پور از مداحان برجسته بعثه مقام معظم رهبری با مدیحه سرایی خود زائرین حاضر در این مراسم را به فیض اکمل رساند و در پایان شفای تمامی مرضای اسلام را از خداوند منان خواستار شد.

یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار