دوشنبه 28 مرداد 1398
EN

نظرسنجی

أبراج ألتیسیر:بزرگترین هتل مکه مکرمه+ تصویر

أبراج ألتیسیر:بزرگترین هتل مکه مکرمه+ تصویر

به گزارش خبرنگار اعزامی سازمان حج و زیارت در عربستان أبراج ألتیسیر به مجموعه ای از هشت هتل بزرگ اطلاق می شود که در دو ردیف 4 تایی قرار گرفته است. 4 برج و هتل در ردیف اول و 4 هتل نیز در ردیف دوم قرار دارد.

بر اساس این گزارش ، این مجموعه خدماتی که چند سالی است که افتتاح و مورد بهره برداری زائرین ایرانی قرارگرفته است توسط عوامل ایرانی اداره می شود.

در این گزارش به سراغ آقای شیر علی بابایی شهرکی مدیر ایرانی این مجموعه رفته  و گفتگویی با ایشان ترتیب داده ایم.

شیرعلی بابایی شهرکی که از سال1375 خدمت به ضیوف الرحمن را آغاز کرده است،از استان چهارمحال و بختیاری به همراه یک معاون و 22نفر از همکاران خود برای خدمتگزاری در این مجموعه 21 گروهه انتخاب شده است.

شیر علی بابایی که نزدیک به 50 سفر به عناوین مختلف به زائرین اعتاب مقدسه خدمت کرده است گفت : این هتل در 16 طبقه احداث شده است که 11 طبقه آن مربوط به اسکان زائرین است و دو طبقه هتل به رستوران اختصاص دارد و دو طبقه دیگر آن یکی محل استقبال یا لابی هتل و دیگری پارکینگ آن است.

وی افزود: هتل أبراج ألتیسیر در محله تًیسیر، خیابان قشله قرار دارد و در درجه بندی هتل ها دارای درجه 3 ج است که 24 نفر از عوامل خدوم ایرانی در این هتل مشغول خدمت رسانی بهینه به زائرین معزز جمهوری اسلامی ایران هستند.

خبرنگار اعزامی سازمان حج و زیارت در عربستان اظهار داشت :فاصله این هتل تا مسجد الحرام نزدیک به 2کیلومتر است که زائران با استفاده از اتوبوسهای ایرانی که شبانه روز فعال هستند بصورت رایگان به حرم مشرف می شوند وزائرانی که در این هتل ساکن می شوند از باب فهد  می توانند وارد مسجد الحرام می شوند.

هتل أبراج ألتیسیر که ظرفیت پذیرش 21 کاروان را دارد بزرگترین هتل در مکه مکرمه است و هر شب نزدیک به 6کاروان وارد و 6 کاروان دیگر از آن خارج می شوند و هرشب مراسم معنوی دعای وداع برای زائرین اجرا می شود و بدین جهت با توجه به استقرار این تعداد کاروان ،زائرین محترم هتل پر ازدحامی را تجربه خواهند کرد.

21 آسانسور این هتل کار جابجایی زائران را به طبقات مختلف هتل بر عهده دارد که البته یکی از آسانسورها صرفاً برای استفاده نیروهای خدماتی است.

 


یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

محمد
محمد شنبه, 15 فروردین,1394 14:11
با عرض سلام و خسته نباشید
ببخشید این هتل وای فای سراسری داره؟؟
اگه داره رایگانه یا پولیه؟؟
بی نهایت ممنون از اطلاعات خوبتون