ﺳﻪشنبه 06 خرداد 1399
EN

نظرسنجی

تاكيد بر ارايه خدمات بهتر به زائران عتبات در ايام نوروز

تاكيد بر ارايه خدمات بهتر به زائران عتبات در ايام نوروز


در ديدار مديركل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت و رئيس ستاد شمسا با نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق بر ارايه خدمات بهتر به زائران در ايام تعطيلات نوروزي تاكيد شد.

به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به عتيات عاليات، آقايان محسن نظافتي، مديركل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت و خدرنژاد، رئيس ستاد شمسا در اين ديدار با اشاره به اينكه سياست گذاري در راستاي ارايه خدمات رفاهي و فرهنگي بهتر در ايام نوروز به زوار ايراني است ، اظهار داشتند: مسئولين اعزام به عتبات عاليات تلاش دارند تا حتي الامكان بهترين خدمات رفاهي و فرهنگي را به زائران ارايه دهند.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني در اين ديدار خدمت به زائران را بزرگترين افتخار دانست و تصريح كرد: هر كسي به زائران خدمت مي كند در ثواب زيارت آنان شريك است.

وي زائر محوري را يك اصل مهم برشمرد و گفت: رضايت زائران زمينه ساز رضايت حضرت سيدالشهداء (ص) است.

نجفي روحاني خدمات فرهنگي را هدف و رسالتي بزرگ عنوان كرد و ادامه داد: زوار با بهره مندي از برنامه هاي فرهنگي در طول سفر توشه پربار معرفتي و اعتقادي با خود به همراه مي برند و آنچه فراموش نمي كنند همين توشه عقيدتي و معرفتي است.

نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق با تاكيد بر برگزاري برنامه هاي ويژه فرهنگي براي زائران فرهيخته و دانشگاهي از سوي بعثه اظهار داشت: برنامه هاي فرهنگي از سوي بعثه مقام معظم رهبري هر روز بعد از نماز صبح در حرم مطهر امام حسين(ع) و بعد از نماز عشاء در حرم مطهر حضرت ابوالفضل(ع) در قالب سخنراني و عزاداري و همچنين هر روز ساعت ده در خيمه گاه در قالب روايتگري توسط كارشناسان مذهبي ارايه مي شود و با استقبال بسيار گرم زائران مواجه شده است.


یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار