شنبه 16 اسفند 1399
EN

نظرسنجی

بيانيه سازمان حج و زيارت به مناسبت يوم الله ۲۲ بهمن

بيانيه سازمان حج و زيارت به مناسبت يوم الله ۲۲ بهمن

سازمان حج و زيارت در بيانيه‌اي به مناسبت سي و هشتمین سالگرد پيروزي انقلاب نوشت: ۲۲ بهمن به مثابه طوفان سهمگيني بود كه كشتي لرزان رژيم طاغوت را به صخره‌هاي ستبر تاريخ كوبيد و در نهايت آن را در گرداب قهرالهي غرق ساخت.

سازمان حج و زيارت به مناسبت سي و هشتمین سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي بيانيه‌اي را منتشر كرده است كه متن آن بدين شرح است:

22 بهمن به مثابه طوفان سهمگيني بود كه كشتي لرزان رژيم طاغوت را به صخره‌هاي ستبر تاريخ كوبيد و در نهايت آن را در گرداب قهر الهي غرق ساخت.حركتي كه اين مردم انقلابی و خداجو به رهبري خميني كبير(ره) آغاز كرد و امروز با هدايت پيامبر گونه خلف صالحش رهبر بصير و فرزانه انقلاب اسلامی، حضرت آيت الله العظمی خامنه‌اي(مدظله) ادامه يافته است، چشم اميد مظلومان و مستضعفان جهان را به خود خيره ساخت.

بر اين اساس سازمان حج و زيارت و همه خادمين زوار بيت الله الحرام و اعتاب مقدس همگام با امت بپا خاسته ايران اسلامي و به پيروي از مقتداي خويش مقام عظماي ولايت با حضوري منسجم و موثر در راهپيمايي 22 بهمن شركت كرده و بار ديگر به مستكبران عالم اعلام مي‌كنيم كه بر حراست و صيانت از انقلاب اسلامي و دستاوردهاي ارزشمند آن تا پاي جان ايستاده‌ايم.

يقين داريم كه امسال راهپيمايي 22 بهمن به فضل الهي و به بركت هوشياري و بصيرت مردم و مسئولان، پرشورتر از سال‌هاي گذشته خواهد بود و موجب تقويت روحيه ملت هاي مظلوم جهان و نااميدي هر چه بيشتر دشمنان و بدخواهان و مستکبران خواهد شد.

در این بیانیه از عموم هموطنان خصوصاً خادمان زوار بيت الله الحرام و اعتاب مقدس و کارگزاران زیارتی سراسر کشور دعوت مي كنيم تا با حضور پرشور در راهپيمايي شكوهمند 22 بهمن ، بار ديگر حضور خود در عرصه مبارزه عليه استكبار را به نمايش گذاشته و با وحدت، انسجام، يكپارچگي ، حمايت خود را از نظام مقدس جمهوري اسلامي و تداوم در پيروي از آرمان هاي انقلاب اسلامي به نمايش گذارند.

یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.