شنبه 16 اسفند 1399
EN

نظرسنجی

مراسم تجلیل از خادمین البرزی ضیوف الرحمن برگزار شد

  • 13 شهریور 1393
  • 12:01
  • حج تمتع
  • 0 دیدگاه
  • 406 بازدید
  • Article Rating
مراسم تجلیل از خادمین البرزی ضیوف الرحمن برگزار شد

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان البرز مراسم تجلیل و تقدیر از زحمات خدمتگزاران ضیوف الرحمن از ساعت 10صبح امروز پنج شنبه 13شهریور در محل سالن آمفی تئاتر حج و زیارت استان برگزار شد.

سید مرتضی حسینی مدیر حج و زیارت استان البرز در این همایش که به منظور تجلیل از خادمین ضیوف الرحمن بویژه خدمتگزاران خدوم اردوی آموزشی زائرین  البرزی  برگزار شده بود تشریح کرد: این مدیریت با همکاری و همیاری شما عزیران هرساله قبل از آغاز موسم حج ،اردوی بزرگ زائرین حج تمتع استان را با هدف  انجام آموزش اعمال و مناسک حج توسط خود زائر و فرصتی برای آموزش و آمادگی بیشتر برای عوامل خدمتگزار برگزار می کند .

ایشان افزود: اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی به حق در زحمات شما عزیزان متبلور شد و این مدیریت جهادی در راستای فرهنگ سازی آنهم از نوع زیارت  در مسیر ائمه  اطهار است که می تواند موجبات رشد و تعالی انسان را فراهم نماید.

این گزارش حاکی است در این مراسم که در دهه کرامت برگزار شدحکمت حاج محمدی از مادحین برجسته استان االبرز با مدیحه سرایی خود در مدح امام هشتم شیعیان حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) حاضرین را به فیض رساندند.

در پایان این همایش که با حضور دکتر کولیوند نماینده  محترم مردم شریف البرز در مجلس شورای اسلامی برگزار گردید،با اهداء جوایزی نفیس و تقدیم لوح یادبود از عزیزان خدمتگزار در عرصه حج و زیارت تقدیر و تشکر بعمل آمد.

یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.