دوشنبه 31 شهریور 1399
EN

نظرسنجی

ثبت نام عتبات دانشگاهيان از ۱۰ تيرماه در سايت لبيك

ثبت نام عتبات دانشگاهيان از ۱۰ تيرماه در سايت لبيك
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، محمد زارع؛معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت:با پيگيري هاي مختلف دانشجويان و اساتيد علاقمند و سوالات مكرر ايشان در مورد ثبت نام عتبات در دوره هفدهم و با برنامه ريزي هاي صورت گرفته بازه ثبت نام در اين دوره زودتر اعلام مي شود تا دانشگاهيان بتوانند به مشتاقان زيارت اطلاع رساني كنند و براي ثبت نام در بازه زماني مشخص برنامه ريزي داشته باشند.

زارع گفت:تاريخ ثبت نام هفدهمين دوره عتبات دانشگاهيان از ۱۰ تير ماه آغاز خواهد شد كه طي نشست خبري با حضور حجت الاسلام والمسلمين فقيهي؛رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان،در خصوص نحوه ثبت نام ،جزئيات و نحوه دريافت وام، برنامه هاي فرهنگي و ويژگي هاي خاص اين سفر زيارتي و ... اطلاع رساني خواهد شد.

وي افزود:سياست ستاد بر اين بوده كه از قبل تا بعد از سفر همراه زائرين و مخاطبينش باشد و اكنون جامعه گسترده اي از عمره گزاران و زائرين عتبات كه در دوره هاي گذشته به سفرهاي زيارتي اعزام شده اند، همراه اين ستاد هستند و ما از همراهان درخواست داريم به عنوان رسانه جهت اطلاع رساني اين حركت عظيم فرهنگي به دانشگاهيان، دوستان و آشنايان همراه ما باشند.

زارع در خصوص چگونگي ثبت نام دوره هفدهم عتبات دانشگاهيان گفت:نحوه ثبت نام در اين دوره ويژگي خاصي دارد كه امكان دعوت از ديگر دوستان را براي ثبت نام فراهم مي كند كه در خبرهاي بعدي به صورت مفصل بيان خواهد شد.

وي ادامه داد:طرح پوستر ثبت نام در ابعاد مختلف جهت چاپ و استفاده در دانشگاه ها در سايت قرار داده خواهد شد و ستاد از همراهان تقاضا دارد در صورتي كه در دانشگاهشان اطلاع رساني انجام نشده با هماهنگي با دفتر نهاد مقام معظم رهبري در دانشگاه يا معاونت فرهنگي دانشگاه، امكان چاپ بنر و نصب آن را در دانشگاه پيگيري كنند تا اطلاع رساني به علاقمندان حوزه زيارت به درستي و به شايستگي انجام شود.

علاقمندان جهت هماهنگي در خصوص امكان تبليغ و اطلاع رساني گسترده با روابط عمومي ستاد با شماره ۶۶۹۵۰۷۴۷ الي ۵۳ تماس حاصل نمايند.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار