شنبه 05 مهر 1399
EN

نظرسنجی

بن خريد كتاب زائران حج 96 آماده توزيع شد

بن خريد كتاب زائران حج 96 آماده توزيع شد

تمامي زائران سراسر كشور مي‌توانند بن 15000 توماني محصولات فرهنگي خود را به همراه بروشور محصولات از مديران محترم كاروانهاي خود دريافت كنند.

حجت الاسلام مسعود حاجي ابراهيمي در گفتگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از آغاز طرح توزيع محصولات فرهنگي زائران حج 96 خبر داد. هم اكنون بن‌هاي خريد كتب و ديگر محصولات فرهنگي در اختيار استان‌ها قرار داده شده تا از طريق مديران محترم كاروان‌ها در اسرع وقت به زايران گرامي تحويل داده شود.
مدير برنامه و محصولات فرهنگي معاونت فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري اظهار داشت: تمامي زائران سراسر كشور مي‌توانند بن 15000 توماني محصولات فرهنگي خود را به همراه بروشور محصولات از مديران محترم كاروانهاي خود دريافت كنند.

وي با اعلام اين مطلب كه بسته‌هاي فرهنگي ويژه براي چهار گروه تحصيلي آماده شده است گفت: اين تقسيم بندي نيز ويژه آقايان، بانوان و زوج يا تنها بودن زائر است. يعني اگر زن و شوهري با هم بخواهند به حج مشرف شوند بسته فرهنگي آنها با شخصي كه به تنهايي مي‌خواهد به حج برود تفاوت دارد.
حاجي ابراهيمي تاكيد كرد: بر همين اساس 12 بسته متفاوت در بروشور‌ها آمده است كه فقط كافيست زائران محترم يكي از آنها را علامت
گذاري و انتخاب نمايند و به مدير كاروان خود تحويل دهند.
مدير برنامه و محصولات فرهنگي معاونت فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري ادامه داد: محتواي بسته‌هاي محصولات فرهنگي زائران حج تمتع ۹۶ شامل معرفي اماكن، مناسك، اخلاق، ادعيه و ... است.
حاجي ابراهيمي از مديران خواست تا به محض دريافت بن و بروشورها از دفاتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در مناطق و استانها وصول آنها را ثبت و بعد از دريافت درخواست زائران، تعداد بسته‌هاي فرهنگي مورد نياز را در سامانه اعلام نمايند.

حاجي ابراهيمي در پايان افزود: يكي از آسيب هايي كه در زمينه توزيع محصولات در گذشته وجود داشت اين بود كه بسياري از زائران نمي دانستند كه بايد چگونه محصولات فرهنگي را تهيه كنند. بخشي ديگر از زائران نيز از سرانه زائر بياطلاع بودند و يا از نحوه دريافت و مكان دريافت آن اطلاع كافي نداشتند. در طرح جديد كليه زائران از نحوه دريافت و شيوههاي آن مطلع و با مشورت با روحاني كاروان انتخاب مطلوبي خواهند داشت.

یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار