یکشنبه 03 شهریور 1398
EN

نظرسنجی

بررسي مشكلات زائران اربعين با حضور سفير ايران در بغداد

بررسي مشكلات زائران اربعين با حضور سفير ايران در بغداد
رييس سازمان حج وزيارت كه در صدر هياتي به عراق سفر كرده بود در آخرين شب حضورش در جلسه مشتركي با سفير جمهوري اسلامي ايران در بغداد به بررسي مشكلات زائران اربعين حسيني پرداخت و خواستار تسهيل حضور زائران در عتبات شد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از بغداد، حميد محمدي، رييس سازمان حج وزيارت كه در صدر هياتي براي بررسي مشكلات زائران به عراق سفر كرده بود شب گذشته با حضور در سفارت جمهوري اسلامي ايران در بغداد با ايرج مسجدي، سفير كشورمان ديدار و گفت وگو كرد.

وي در اين ديدار به برخي از مشكلات زائران ايراني در عراق اشاره كرد و با توجه به نزديك شدن راهپيمايي بزرگ اربعين حسيني، گفت: يكي از مشكلات عمده زائران اربعين حسيني، بحث رواديد است كه تلاش مي كنيم تا در كمترين زمان ممكن از طريق شركت هاي خدماتي اين تسهيلات را به زائران ايراني ارائه كنيم.

رييس سازمان حج وزيارت تصريح كرد: افزايش سطح خدمات كمي و كيفي از مهم ترين برنامه هاي است كه سازمان حج وزيارت تلاش دارد با استفاده از ظرفيت ها و توانمندي ها خود اين خدمات را به زائران اربعين حسيني ارائه كند.

ايرج مسجدي، سفير جمهوري اسلامي ايران در بغداد نيز تلاش براي تسهيل خدمات زائران اربعين حسيني را بسيار مهم خواند و اظهار داشت: سفارت ايران نيز براي هر گونه فعاليت و خدمات جهت تسهيل زائران اربعين حسيني آمادگي كامل دارد.

وي به اهميت و ارزش پياده روي اربعين حسيني اشاره كرد و ادامه داد: اربعين يك حركت جهاني و مردمي است و بايد تلاش كنيم تا اين حركت به صورت مردمي و خود جوش باقي بماند.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.