یکشنبه 03 شهریور 1398
EN

نظرسنجی

كميته ستاد فرهنگي اربعين در كربلا تشكيل جلسه داد

كميته ستاد فرهنگي اربعين در كربلا تشكيل جلسه داد
در جلسه كميته فرهنگي اربعين موضوعات فرهنگي و رسانه اي اربعين و هماهنگي هاي مربوطه در زمينه هاي مختلف مورد بحث و بررسي قرار گرفت و قرار شد تا برنامه هاي فرهنگي با دقت و سرعت بيشتري دنبال شود.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، در آستانه نزديك شدن راهپيمايي بزرگ اربعين حسيني، كميته فرهنگي ستاد اربعين در كربلا تشكيل جلسه دادند و آخرين برنامه ها و رايزني ها را جهت فراهم شدن تسهيلات بهتر و بيشتر زائران مورد بحث و بررسي قرار دادند.

اين جلسه با حضور ميرمسعود حسينيان سركنسولي جمهوري اسلامي ايران در كربلا، حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني، مسوول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق، حجت الاسلام والمسلمين اباذري، رايزن فرهنگي و مسوول كميته فرهنگي اربعين در عراق، حجت الاسلام والمسملين سيدحميد حسيني نماينده اتحاديه راديو تلويزيون هاي اسلامي در عراق، حجت الاسلام اسدي، رييس لوا الخدمه الحسينه و نمايندگاني از حشدالشعبي در محل سركنسولي كربلا برگزار شد.

در اين نشست موضوعات فرهنگي و رسانه اي اربعين و هماهنگي هاي مربوطه در زمينه هاي مختلف مورد بحث و بررسي قرار گرفت و قرار شد تا برنامه هاي فرهنگي با دقت و سرعت بيشتري دنبال شود.

همچنين نقش حشد الشعبي و لوا الخدمه الحسينيه در خدمات رساني به زوار به خصوص در مباحث فرهنگي در اين جلسه بحت و بررسي و بر هماهنگي كامل در جهت بهره گيري از فضاي معنوي اربعين تاكيد شد.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.