دوشنبه 18 آذر 1398
EN

نظرسنجی

بررسي آخرين وضعيت زائران در مرز مهران توسط سفير ايران

  بررسي آخرين وضعيت زائران در مرز مهران توسط سفير ايران
ايرج مسجدي، سفير جمهوري اسلامي ايران در بغداد و قاسم الاعرجي، وزير كشور عراق، امروز از مرز مهران بازديد كردند و با زائران ايراني به گفت وگو پرداختند.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج، ايرج مسجدي، سفير جمهوري اسلامي ايران در بغداد و قاسم الاعرجي، وزير كشور عراق، امروز از مرز مهران بازديد كردند و با زائران ايراني به گفت وگو پرداختند.

اين دوشخصيت سياسي ضمن حضور در ميان زائران، آخرين وضعيت اعزام زائران را از اين منطقه مرزي مورد ارزيابي قرار دادند و به مسوولان براي بهتر شدن رفت و آمد زائران توصيه هاي را ارائه كردند.

سفير جمهوري اسلامي ايران در حاشيه اين بازديد گفت: تلاش داريم تا خدمات بهتري را به زائران در مرز مهران ارائه كنيم تا زمان ورود و خروج دچار مشكل نشوند؛ از اين رو در نشست هاي جداگانه و مذاكراتي كه با طرف عراقي داشتيم، دغدغه هاي زائران را در ميان گذاشتيم.

وي ضمن ابراز خرسندي از استقبال زائران براي شركت در مراسم اربعين حسيني تصريح كرد: خوشبختانه تاكنون مرز مهران بدون هيچ گونه مشكلي به سوي زائران باز بوده و خدمات خوبي نيز به زائران ارائه شده است.

مسجدي همچنين از طرف عراقي جهت همكاري و تسهيل زائران اربعين حسيني در مرز مهران تقدير كرد.

سفير ايران همچنين از زائران خواست حتما با مدارك قانوني به عراق سفر كنند و اعلام داشت: در شان زائر اباعبدالله الحسين عليه السلام نيست كه بدون ويزا به كشور عراق سفر كند، از اين روز از زائران عزيز مي خواهيم حتما با مدارك قانوني به عتبات سفر كنند؛ زيرا به هيچ زائر بدون ويزا اجازه ورود داده نمي شود.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار