پنجشنبه 14 آذر 1398
EN

نظرسنجی

40 هزار زائر بدون ويزا از مرزهاي كشور بازگشت داده شدند

40 هزار زائر بدون ويزا از مرزهاي كشور بازگشت داده شدند
جانشين فرمانده ناجا از برگشت ۴۰ هزار زائر بدون ويزا از مرزهاي كشور به خصوص مرز مهران خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، سردار اسكندر مومني با اشاره به اينكه هم اكنون هيچ مشكلي در بحث تردد زوار در مرز مهران وجود ندارد، گفت: امسال رايزني هاي بسيار خوبي با طرف عراقي براي تسهيل در تردد زوار انجام شده است .

وي اظهار داشت: خوشبختانه روند تردد زوار در مرزهاي كشور از جمله مرز مهران به خوبي پيش مي رود.

وي با اشاره به اينكه طرح هاي ترافيكي از جمله يك طرفه كردن جاده مهران-ايلام براي بازگشت زوار انجام مي شود، افزود: موج بازگشت زائران به كشور آغاز شده است و نيروي انتظامي تمهيدات لازم را براي بازگشت زوار در بخش هاي مختلف تدارك ديده است.

وي تصريح كرد: امسال زائران توجه بيشتري نسبت به مسئله ويزا و گذرنامه داشتتند و باز از مردم تقاضا داريم با ويزا و گذرنامه به مرزها مراجعه كنند و البته در اين راستا بيش از ۴۰ هزار زائر بدون ويزا به شهرهاي خود برگشت داده شدند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، سردار مومني همچنين اظهار داشت: تا اين لحظه حدود 2 ميليون نفر از مرزهاي سه‌گانه كشور خارج شده و 400 هزار نفر نيز وارد كشور شده‌اند.

جانشين نيروي انتظامي با اشاره به اينكه حدود 50 درصد از زائران از مرز مهران خارج شده‌اند، گفت: در حال حاضر ورود و خروج از مرزها به آرامي در جريان است.

وي افزود: نيروي انتظامي طرح ويژه‌اي براي بازگشت زائران به كشور تدارك ديده است و امشب آخرين جلسه هماهنگي در اين زمينه برگزار مي‌شود.

مومني با اشاره به اينكه 50 درصد زائران با خودروهاي شخصي و 50 درصد ديگر با وسايل نقليه عمومي به مرزها آمده‌اند گفت: در طرح ترافيكي كه در نظر است براي برگشت زائران اجرايي شود، ممكن است برخي مسيرها از جمله مهران- ايلام و ايلام- ملكشاهي يك طرفه شود.

جانشين نيروي انتظامي تصريح كرد: از روز سه شنبه روند بازگشت زائران به كشور افزايش خواهد يافت.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار