دوشنبه 31 شهریور 1399
EN

نظرسنجی

دانشجويان مشمول متقاضي سفر عتبات

دانشجويان مشمول متقاضي سفر عتبات
معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان روند صدور مجوز خروج از كشور براي دانشجويان مشمول به خدمت متقاضي سفر عتبات دانشگاهيان را اعلام كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ،محمد زارع؛معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت:دانشجويان مشمول براي دريافت مجوز خروج از كشور براي زيارت عتبات عاليات نيازي به سپردن وثيقه نقدي ندارند.

وي تصريح كرد:دانشجوياني كه از معافيت تحصيلي استفاده مي كنند اگر در قرعه كشي انتخاب شوند تنها با ارائه گواهي اشتغال به تحصيل و تعهد نامه محضري مي‌توانند براي زيارت عتبات اقدام كنند. پذيرفته شدگان در قرعه كشي پس از ثبت نام نهايي بايد مدارك خود را به استان محل تحصيل خود ارائه دهند تا روند صدور مجوز خروج از كشور توسط سازمان وظيفه عمومي آغاز گردد.

معاون اجرايي و اعزام ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان افزود:دانشجوياني كه از طريق ستاد به عتبات عاليات اعزام شوند با ضمانت ستاد مجوز خروج از كشور را دريافت مي كنند و ضمانت اين ستاد كفايت خواهد كرد لذا نيازي به ارائه وثيقه نقدي نخواهند داشت.

زارع ادامه داد: متقاضيان زيارت عتبات بايد از معافيت تحصيلي برخوردار باشند و در صورت اتمام سنوات تحصيلي امكان اخذ مجوز خروج از كشور براي آنها وجود نخواهد داشت.

وي با اشاره به اخذ مجوز خروج از كشور در دوره هاي قبل عتبات دانشگاهيان گفت:ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان در اربعين سال جاري با همكاري سازمان وظيفه عمومي ناجا و بسيج دانشجويي اقدام به صدور بيش از 41000 مجوز خروج از كشور براي دانشجويان نمود.


یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار