شنبه 05 مهر 1399
EN

نظرسنجی

زائران عتبات باز مانده از پرواز بغداد به کشور بازگشتند

زائران عتبات باز مانده از پرواز بغداد به کشور بازگشتند
سرپرست دفتربرنامه ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت اعلام کرد: زائران عتبات باز مانده از پرواز بغداد به کشور بازگشتند و امروز پروازهای بغداد رو به عادی شدن است.
مرتضی آقایی امروز در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت گفت: طی چند روز گذشته به علت بارش های برف و برودت سرما در کشور و مسدود شدن فرودگاه ها و لغو تمامی پروازهای داخلی و خارجی، تعدادی از زائران عتبات عالیات در فرودگاه بغداد از پرواز بازمانده بودند .

وی در این باره افزود: كليه زائراني كه به صورت هوايي و تحت پوشش سازمان حج و زيارت به كربلاي معلي مشرف شده و در چهار روز گذشته پروازهاي برگشتشان به علت شرايط جوي با مشكل مواجه شده بود تا پايان روز گذشته (سه شنبه) به كشور و استانهاي مربوطه انتقال يافتند و هيچ زائر جامانده اي در عراق نداريم و پروازهاي عتبات از امروز در حال عادي شدن است.

سرپرست دفتربرنامه ریزی و نظارت بر امور عتبات عالیات سازمان حج و زیارت بیان کرد: هنوز تعدادی از زائران کاروان های آزاد در فرودگاه بغداد حضور دارند که با هماهنگی صورت پذیرفته قرار است نمایندگان سازمان حج و زیارت و شرکت شمسا در خصوص تسریع در انتقال این گروه از زائران به کشور مساعدت لازم را به عمل آورند.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار