شنبه 16 اسفند 1399
EN

نظرسنجی

ثبات و امنيت كشور حاصل خون شهدا است

ثبات و امنيت كشور حاصل خون شهدا است
حميد محمدي در جمع خانواده شهداي سازمان حج و زيارت گفت: به بركت خون شهدا بقاي نظام اسلامي و ثبات و امنيت در كشور تضمين شده است.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از روابط عمومي حج و زيارت، حميد محمدي، رئيس اين سازمان روزسه شنبه ۲۲ اسفندماه ۹۶ در مراسمي كه به مناسبت روز بزرگداشت شهيد و به منظور تجليل از خانواده معظم شهداي شاغل در سازمان حج و زيارت برگزار شد، با گراميداشت ياد و خاطره امام خميني(ره) و شهدا گفت: در طول چهار دهه اي كه از پيروزي انقلاب اسلامي مي‌گذرد، غلبه بر بحران‌هاي مختلف و بالندگي جمهوري اسلامي با جانفشاني و ايثار شهدا رقم خورده است، هرچه داريم از بركت خون شهدا حاصل شده كه ثبات و امنيت در كشور را تضمين كرده است.

محمدي با گراميداشت ياد و خاطره شهداي مدافع حرم، بيان داشت: در اين سال‌ها مدافعين حرم مظلومانه اما شجاعانه در آن‌ سوي مرزها در مقابل دشمني كه بويي از انسانيت نبرده، ايستادند و از حرم اهل بيت (ع) دفاع كردند، به بركت اين از خودگذشتگي و دلاوري‌ها شاهديم كه در شرايط بحران‌زده منطقه غرب آسيا، ايران اسلامي سربلند و در امنيت كامل به سر مي‌برد.

رئيس سازمان حج و زيارت كشورمان همچنين در ادامه، ياد و خاطره شهداي مظلوم حادثه مسجد الحرام و فاجعه غم‌بار منا در حج سال ۹۴ را گرامي داشت و گفت: سازمان حج و زيارت به بركت خدمت رساني به زائران خانه خدا و اعتاب مقدس سازماني معنوي است، با حضور خانواده‌هاي معظم شهدا در جمع همكاران سازمان حج و زيارت و بعثه مقام معظم رهبري اين معنويت دو چندان شده است.

در ابتداي اين برنامه، حجت الاسلام والمسلمين مهدي شهسواري، مشاور رئيس سازمان حج و زيارت در امور ايثارگران ضمن تجليل از مقام شامخ شهدا گفت: در شرايط امروز كه افراد بيش از گذشته درگير زندگي مادي شده اند، زنده نگهداشتن ياد و خاطره شهدا اجري كمتر از شهادت ندارد.

وي با اشاره به حديثي از مولاي متقيان علي(ع) كه فرموده اند: جهاد دري از درهاي بهشت است كه خداوند به روي بندگان خاص خود گشوده است، بيان كرد: خوشا به حال شهدا كه مصداق اين كلام نوراني حضرت علي(ع) بوده اند.

در پايان اين مراسم با اهداي لوح يادبودي از سوي رئيس سازمان حج و زيارت، خانواده‌هاي معظم شهدا مورد تجليل قرار گرفتند.یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.