جمعه 02 آبان 1399
EN

نظرسنجی

جلسه دوره اي فرماندهان بسيج ادارات استان البرز

جلسه دوره اي فرماندهان بسيج ادارات استان البرز
جلسه دوره اي اعضاي شوراي حوزه و فرماندهان پايگاه هاي مقاومت بسيج حوزه ادارات استان البرز با حضور سرهنگ صميمي فرمانده مقاومت بسيج ادارات كل شهيد احمد آجرلو در سالن آمفي تئاتر حج و زيارت استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي حج و زيارت استان البرز پس از تلاوت آياتي چند از كلام الله مجيد توسط علي شابداغي قاري ارزشمند و برجسته استان؛ سيد مرتضي حسيني مدير حج و زيارت استان ضمن عرض خير مقدم طي ايراد سخناني با اشاره به فرمايش حضرت امام خميني(ره) و مقام معظم رهبري(مدظله العالي) در خصوص بسيج و ثمرات آن اظهار نمود: ما بايد خلق و خوي بسيجي داشته باشيم و سعي كنيم گفتار و رفتار بسيجي را در خود بهينه كرده و آن را به جهانيان ارائه دهيم.

وي همچنين ضمن موثر خواندن نقش فعال بسيج و بسيجي و اشاره به وظيفه خطير و مهم اين عزيزان در عرصه هاي مختلف خواستار مشاركت آنها در امور جاري شد.

حاج فريد نجف نيا سخنران اين جلسه،انتقاد پذيري را عنصري مهم در جهت پيشرفت و سازندگي برشمرد و تصريح كرد: مسئولين بايد انتقادپذير باشند، و ما بايد خود را در مظان انتقاد مردم قرار دهيم و به انتقادهاي سازنده عمل كنيم.

در اين نشست صميمي جناب سرهنگ صميمي فرمانده بسيج ادارات استان البرز، ضمن تشريح برنامه هاي ابلاغي تا پايان سال93، برنامه هاي پيشنهادي آينده ،برنامه هاي اجرايي حوزه بسيج ادارات البرز را جهت اجرا به مسئولين حوزه و پايگاه ها ابلاغ نمود.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار