پنجشنبه 27 دی 1397
EN

نظرسنجی

باید کاری کنیم مصونیت در خودمان به وجود بیاوریم ، این با پدافند غیرعامل تحقق پیدا می کند.

باید کاری کنیم مصونیت در خودمان به وجود بیاوریم ، این با پدافند غیرعامل تحقق پیدا می کند.
دفاع جزئى از هویت یک ملت زنده است، هر ملتى که نتواند از خود دفاع بکند زنده نیست، هر ملتى هم که به فکر دفاع از خود نباشد و خود را آماده نکند، در واقع زنده نیست، هر ملتى هم که اهمیت دفاع را درک نکند به یک معنا زنده نیست .
امروز اهمیت پدافند غیرعامل قائدتاً برای مسئولین بایستی شناخته شده باشد ، اهتمام شما کار را پیش می برد .

تنها راه مقابله با تهدیدها این است که وضعیت داخلی به گونه ای ساماندهی شود که دشمن از پیروزی خود مطمئن نباشد و زمینه را برای ماجراجویی فراهم نبیند .

ندانستن اینکه دشمن چه در سر دارد و چه می خواهد بکند ، غفلتی است که ممکن است ما را از امکان برخورد و امکان دفاع محروم کند.

تهدید را کاملاً جدی بگیرید یعنی به هیچ وجه در محاسبات خودتان از جدیت تهدید پایین نیایید ، منتها تهدید جدی معنایش حتمی نیست ، هیچ حتمیتی وجود ندارد .

استکبار جهانی بداند که این ملت ، فولاد آبدیده است . زن و مرد این کشور و این مرز و بوم در کوره های حوادث آبدیده شده اند برای خودشان یک رسالت قائلند. رسالت پاسداری از اسلام و پرچم بر افراشته شده اسلام در این سرزمین

امروز درس پیغمبر اسلام بر امتش و برای همه بشریت درس عالم، تمدن ، قوی شدن ، درس اخلاق و کرامت ، درس رحمت ، درس جهاد و عزت و درس مقاومت است .

اگر با عقل و تدبیر و روحیه خستگی ناپذیر پیش برویم می شود از همین آب موجود استفاده کرد . آبها را که هرزمی رود مهار کنیم . آبها را درست مصرف کنیم . در مصرف آب اسراف نکنیم .
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.