دوشنبه 05 خرداد 1399
EN

نظرسنجی

برنامه ریزی ها برای اعزام اقشار مختلف جامعه به عتبات عالیات

برنامه ریزی ها برای اعزام اقشار مختلف جامعه به عتبات عالیات
رئیس سازمان حج و زیارت در دیدار با تولیت آستان مقدس امام حسین (ع) گفت:سیاست سازمان حج و زیارت افزایش اعزام زایران است؛ برنامه ریزی برای عزیمت اقشار مختلف جامعه در هر نوع سطح طبقاتی انجام شده تا همه عاشقان از فواید زیارت معنوی بهره...
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ علی رضا رشیدیان رئیس سازمان حج وز یارت که در صدر هیئتی به عراق سفر کرده روز شنبه با سید جعفر الموسوی تولیت آستان مقدس حضرت امام حسین (ع) دیدار و گفت و گو کرد.

رئیس سازمان حج و زیارت در این دیدار اعتاب مقدس جهان اسلام و به خصوص عتبه حسینی و برنامه ها و فعالیت های فرهنگی آن را از افتخارات مکتب تشیع برشمرد و از زحمات تولیت آستان مقدس حسینی در خدمت رسانی به زائران تقدیر و تشکر کرد.

رشیدیان با اشاره به اهمیت زیارت در حفظ و ترویج دین و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن گفت: سیاست سازمان حج و زیارت توسعه زیرساخت ها و افزایش اعزام زائران به عتبات عالیات است و برنامه ریزی شده است تا اقشار مختلف جامعه در هر نوع سطح طبقانی بتوانند به عتبات عالیات مشرف شوند.

سید جعفر الموسوی، تولیت آستان مقدس حسینی نیز در این دیدار ضمن خیر مقدم به رئیس سازمان حج و زیارت از همکاری خوب دفاتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت در عراق، با عتبه حسینی تقدیر و یادآوری کرد: بهره مندی معنوی زائران ایرانی از مراسم و برنامه های فرهنگی از اهداف اصلی عتبه حسینی است و این عتبه از اقداماتی که به رضایت بیشتر زائران از جمله زائران ایرانی منجر شود، حمایت می کند.

درپایان این دیدار رئیس سازمان حج و زیارت از دولت و ملت عراق و به ویژه مسئولین عتبه حسینی در خدمت به زائران تقدیر و هدیه ای را به رسم یادبود به سید جعفر الموسوی اهدا کرد.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار