جمعه 15 فروردین 1399
EN

نظرسنجی

شبكه راديويي زائر در كربلا راه‌اندازي شد

  • 15 آذر 1393
  • 11:17
  • 0 دیدگاه
  • 139 بازدید
  • Article Rating
شبكه راديويي زائر در كربلا راه‌اندازي شد

 رييس اتحاديه راديو و تلويزيون هاي عراقي از راه اندازي شبكه راديويي زائر در ايام اربعين خبر داد و هدف از راه اندازي اين شبكه راديويي را نشر انديشه و معارف مكتب اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام و اطلاع رساني به زائران برشمرد.

حجت الاسلام سيد حميد حسيني رييس اتحاديه راديو و تلويزيون‌هاي عراقي در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از راه اندازي شبكه راديويي زائر در ايام اربعين خبر داد.


وي هدف از راه اندازي اين شبكه راديويي را نشر انديشه و معارف مكتب اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام و اطلاع رساني به زائران برشمرد.

حسيني گفت: اتحاديه راديو تلويزيونهاي عراق مجوز راه اندازي راديو زائر را به زبان‌هاي فارسي و عربي براي استانهايي كه شهروندان عربي و فارسي زبان دارند، دريافت كرده است.

رييس اتحاديه راديو تلويزيونهاي عراقي همچنين از ورود تجهيزات فني اين شبكه راديويي به كربلا خبر داد و گفت: تا كنون در سه نقطه نيز دكل آنتن نصب شده است.

گفتني است، فعاليت اين شبكه در مرحله اول به زبان عربي و فارسي است و تنها در زمينه ديني و مذهبي فعاليت خواهد كرد، همچنين دفتر مركزي اين شبكه ماهواره اي در شهر كربلاي معلي است.

شبكه زائر بر روي فركانس۹۱/۹ موج اف ام، به صورت ۲۴ ساعته برنامه خواهد داشت.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار