جمعه 15 فروردین 1399
EN

نظرسنجی

پورتال ستاد فرهنگي اربعين رونمايي شد

پورتال ستاد فرهنگي اربعين رونمايي شد

در آستانه فرارسيدن اربعين حسيني، پورتال ستاد فرهنگي اربعين و مناسبت‌هاي ويژه كه از سوي حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج وزيارت به نشاني www.alarbaeen.ir راه‌اندازي شده است، روز گذشته با حضور حجت‌الاسلام والمسلمين قاضي عسكر رونمايي شد. 

به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، در آستانه فرارسيدن اربعين حسيني، پورتال ستاد فرهنگي اربعين و مناسبت‌هاي ويژه كه از سوي حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج وزيارت به نشانيwww.alarbaeen.irراه‌اندازي شده است، روز گذشته با حضور حجت‌الاسلام والمسلمين قاضي عسكر رونمايي شد.

حجت‌الاسلام حميد احمدي، رييس ستاد فرهنگي اربعين حسيني و مدير آموزش معاونت فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري در اين مراسم گفت: اين پورتال به سه زباني فارسي، عربي و انگليسي در حوزه خبري و اطلاع رساني و معارفي به زائران حسيني ارائه خدمات مي‌كند.

وي افزود:در صفحه نخست اين پورتال عناويني همچون؛ خبرها، ادبيات و پژوهش، اماكن، نقشه‌ها، زيارت، احكام كلام بزرگان و مصاحبه‌ها ديده مي‌شود.

اين گزارش حاكي است، همچنين پيشخوان، انجمن‌ها، چندرسانه‌اي، سوگواره حسيني و حج وزيارت از ديگر بخش‌هاي اين پورتال است.

در حال حاضر بخش اخبار اين سايت راه‌اندازي شده است كه اين بخش ويژه اخباري است كه زائران حرم حسيني مي‎توانند با ورود به آن بخش اخبار، گزارش‌ها و عكس‌هاي ويژه و اختصاصي خود را در آن قرار داده و در سايت در معرض استفاده عموم قرار دهند.

به محض رسيدن خبر، كارشناسان پرتال متن خبري را آماده‎سازي كرده و پس از تاييد نهايي در بخش اخبار قرار مي‎دهند.

بخش‎هاي مقالات، اماكن، زيارات و نقشه‎ها در حال حاضر قابل بهره‎برداري است
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار