جمعه 13 تیر 1399
EN

نظرسنجی

بازگشت روان زائران از مرزهای شلمچه و چزابه

  • 23 آذر 1393
  • 08:17
  • 0 دیدگاه
  • 133 بازدید
  • Article Rating
بازگشت روان زائران از مرزهای شلمچه و چزابه

معاون سازمان حج و زیارت گفت: وضعیت مرزهای شملچه و چزابه برای بازگشت زائران به کشور بسیار روان است و مرز مهران به دلیل پارک خودروها،با ترافیک نسبی روبروست.

ناصر خدرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه فارس آخرین وضعیت مرزهای کشور را تشریح کرد و گفت:‌وضعیت مرز مهران بسیار خوب است و تقریبا در هر دقیقه بیش از 200 ماشین سواری از مهران به سمت ایلام حرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: با توجه به تمهیدات پلیس راه، ورودی زائران بسیار روان است و تنها مقداری ترافیک در خود شهر مهران وجود دارد که به دلیل پارک خودروها ایجاد شده است.

خدرنژاد ادمه داد:‌مرز شملچه و چزابه بسیار روان است و اتوبوس‌هایی در آنجا در نظر گرفته شده است که زائران را از نقطه صفر مرزی به شهرهای بستان، خرمشهر، آبادان و اهواز منتقل می‌کنند.

وی افزود: پیش‌بینی ما این است که فردا و پس فردا اوج بازگشت زائران به کشور را داشته باشیم و وزارت کشور نیز متعهد شده است هزار دستگاه اتوبوس را برای بازگشت زائران به عراق بفرستد.

معاون سازمان حج و زیارت گفت: به دلیل اینکه ممکن است مقداری عبور از مرز زمان‌بر شود، موکب‌هایی در نظر گرفته شده است که تغذیه زائران را برعهده دارد و امیدوار هستیم ظرف یک هفته آینده تمام زائران به کشور بازگردند.

وی افزود: زائران برای بازگشت به کشور عجله نکنند و زمان خود را مدیریت کنند تا در مرزها شاهد ازدهام جمعیت نباشیم.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار