دوشنبه 05 اسفند 1398
EN

نظرسنجی

بازدید و آغاز عملیات اجرایی پروژه های آبفای البرز با حضور استاندار البرز

بازدید و آغاز عملیات اجرایی پروژه های آبفای البرز با حضور استاندار البرز
با حضور نماینده عالی دولت در استان البرز عملیات اجرایی خط انتقال فاضلاب مهدی آباد از توابع چهارباغ استان البرز با اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی آغاز شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، در این پروژه ها که روز سه شنبه با حضور شهبازی آغاز شد، اجرای خط انتقال فاضلاب مهدی آباد بطول ۲ هزار و ۹۰۰ متر با قطر ۵۰۰ میلی متر از جنس پلی اتیلن دوجداره به هزینه ۲۰ میلیارد ریال و ایستگاه پمپاژ آن نیز به ظرفیت ۱۳هزار مترمکعب در شبانه روز باز هزینه ۳۰ میلیارد ریال قرار داشت.
مدت زمان اجرای این خط انتقال فاضلاب و ایستگاه پمپاژ آن برابر ۷ ماه خواهد بود و با اتمام آن حدود ۳۰ هزار نفر زیر پوشش شبکه جمع آوری و دفع فاضلاب شهری قرار می گیرند.
دیگر پروژه ای که امروز آغاز بهره برداری از آن را داشتیم، طرح خط توزیع آب اصلاحی مسکن مهر ابریشم بود.
این خط توزیع آب اصلاحی به منظور بهبود روند آبررسانی به ساکنان مسکن مهر ابریشم و تعدیل فشار مناسب در شبکه انجام شده است، با این اقدام حدود ۵ هزار خانوار ساکن در این منطقه از نعمت آب با شرایط کمی و کیفی مطلوب برخوردار می شوند.
پروژه خط توزیع آب اصلاحی مسکن مهر ابریشم نیز یکهزار و ۹۰۰ متر طول خط انتقال آن است که ۲۵۰ میلی متر قطر دارد و از جنس چدن داکتیل است، این پروژه با هزینه ۱۲ میلیارد ریال به اجرا درآمده است.
از مجموع ۸هزار و ۲۰۰ واحد مسکونی مسکن مهر ابریشم تاکنون برای حدود ۶هزار و ۲۰۰ واحد، کنتور نصب شده است و در کل ۵ هزار خانوار تاکنون در آنجا ساکن شده اند.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار