دوشنبه 05 اسفند 1398
EN

نظرسنجی

سخنان رهبر انقلاب در خصوص مسائل اخیر بسیار روشنگرانه بود

سخنان رهبر انقلاب در خصوص مسائل اخیر بسیار روشنگرانه بود
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: خوشبختانه رهبر معظم انقلاب اسلامی با سخنرانی روشنگرانه خودشان بسیاری از دغدغه ها را برطرف کردند و امیدواریم که مسئولان نظام نیز در این خصوص تدابیر لازم را پ...
به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت به نقل از بعثه مقام معظم رهبری؛ حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت در جلسه شورای برنامه ریزی بعثه مقام معظم رهبری ، با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: امیدواریم با توجه به برخی مباحث صورت گرفته در زمینه تغییر قیمت بنزین و ابراز نگرانی مردم در خصوص افزایش گرانی ها، تدابیر هوشمندانه از سوی مسئولان صورت بگیرد تا این نگرانی برطرف شود.

وی افزود: متاسفانه دشمنان در تلاش هستند تا به بهانه های مختلف از برخی مشکلات رخ داده، سوء استفاده کنند، از این رو ضرورت دارد تا مردم هوشیاری بیشتری به خرج بدهند و در دام افراد فریب خورده قرار نگیرند؛ خوشبختانه رهبر معظم انقلاب اسلامی با سخنرانی روشنگرانه خودشان بسیاری از دغدغه ها را برطرف کردند و امیدواریم که مسئولان نظام نیز در این خصوص تدابیر لازم را پیش بینی کنند.

در ادامه این جلسه آقای علیرضا رشیدیان رئیس سازمان حج و زیارت گزارشی در خصوص برنامه های حوزه عتبات و حج ارائه کرد و همچنین درباره برخی اتفاقات روزهای اخیر گفت: سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی بسیار هوشمندانه بود و برای همگان فصل الخطاب است و ان شاالله جای نگرانی خاصی وجود ندارد.

همچنین حجت الاسلام صحبت الله رحمانی مدیر کل دفتر برنامه‌ریزی عتبات عالیات سازمان حج و زیارت در این جلسه از آسیب شناسی فعالیت های صورت گرفته در حوزه اربعین خبر داد و اظهار کرد: طبق دستور رئیس سازمان حج و زیارت این آسیب شناسی از قبل در استان ها با موکب های شاخص در موضوع ثبت نام، اعزام، بیمه، امداد گمشدگان و هلال احمر انجام گرفته است و در روزهای آینده این آسیب شناسی نهایی خواهد شد.

همچنین در این جلسه ادامه بررسی کلیات حج 99 صورت گرفت و آقای اکبر رضایی معاون امور حج و زیارت سازمان حج و زیارت گزارشی در این خصوص ارائه کرد و گفت: برای بهبود روند اعزام و اسکان زائران در حج تمتع، برنامه‌ریزی های مختلفی صورت گرفته که در این زمینه آسیب شناسی‌های لازم را انجام داده‌ایم و طبق جدول تعیین شده پیش خواهیم رفت.

در بخش بعدی جلسه دکتر محمدتقی حلی‌ساز رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در خصوص فعالیت های و عملکرد این مرکز در اربعین گزارشی ارائه کرد.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار