ﺳﻪشنبه 06 اسفند 1398
EN

نظرسنجی

فعالیت مراکز معاینه فنی در تمامی شهرهای البرز در دستور کار قرار گرفت// نظارت و کنترل مستمر بر مراکز معاینه انجام شود

فعالیت مراکز معاینه فنی در تمامی شهرهای البرز در دستور کار قرار گرفت// نظارت و کنترل مستمر بر مراکز معاینه انجام شود
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز گفت: در جهت جلوگیری از سوانح رانندگی و همچنین حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا، باید شهرداری ها نسبت به مراکز معاینه فنی اهتمام جدی داشته باشند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری البرز درویش پور در جلسه کارگروه معاینه فنی استان البرز افزود: معضل ترافیک و افزایش آلودگی هوا به عنوان یکی از چالش های اصلی مناطق شهری به شمار می رود.

وی تاکید کرد: جهت تامین امنیت و سلامت شهروندان باید نظارت مستمر و پیگیر
بر مراکز معاینه فنی انجام شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی عنوان کرد: برای جلوگیری از سوانح رانندگی و همچنین حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی هوا، باید شهرداری ها نسبت به مراکز معاینه فنی اهتمام جدی داشته باشند.

وی تصریح کرد: باتوجه به افزایش غلظت آلودگی و پایداری وارونگی هوا در روزهای آتی باید نسبت به اعمال قانون خودروهای دودزا و آلاینده بطور جد اقدام شود.

درویش پور با اشاره به تعداد مراکز معاینه فنی استان عنوان کرد: 19 مرکز معاینه فنی خودروهای سبک و 3 مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در حال حاضر در سطح استان فعال هستند.

وی اشاره کرد: خودروهای دود زا و تک سرنشین مهمترین عامل افزایش آلودگی هوا به شمار می رود و به همین جهت لازم است استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی فرهنگ سازی شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی تصریح کرد: جلسات ستاد معاینه فنی بطور منظم برگزار شود و باید تصمیمات اتخاذ شده در این جلسات مبنای راهکارهای کارآمد در جهت کاهش آلودگی هوا باشد.


یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار