چهارشنبه 07 خرداد 1399
EN

نظرسنجی

کلاس‌های آموزش مجازی زائران حج تمتع از ۱۰ اردیبهشت آغاز می‌شود

  • 08 اردیبهشت 1399
  • 12:31
  • حج تمتع
  • 0 دیدگاه
  • 22 بازدید
  • Article Rating
کلاس‌های آموزش مجازی زائران حج تمتع از ۱۰ اردیبهشت آغاز می‌شود
معاون فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری از آغاز کلاس‌‌های آموزش مجازی زائران حج تمتع ۹۹ از ۱۰ اردیبهشت ماه خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین رکن الدینی، از آغاز کلاس‌‌های آموزش مجازی زائران حج تمتع 99 خبر داد و گفت: این کلاس ها از روز چهارشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه به‌صورت آنلاین آغاز خواهد شد.


معاون فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری با بیان اینکه دوره آموزش مجازی زائران حج تمتع در بستر اپلیکیشن موبایلی کاروان مجازی ارائه خواهد شد، افزود: امکان دسترسی آنلاین به کلاس‌های آموزشی ویژه زائران حج تمتع کشورمان به‌زودی فراهم خواهد شد.


وی تصریح کرد: کلاس‌های آموزشی به نحوی برنامه‌ریزی‌ شده است که تمامی موضوعات مورد نیاز زائران حج تمتع از جهت معارف و مناسک در اختیار آنان قرار خواهد گرفت.


حجت الاسلام و المسلمین رکن الدینی افزود: اسرار و معارف، اخلاق و آداب، احکام و مناسک، سلامت و بهداشت، تاریخ و اماکن، مباحث سیاسی و اجتماعی، تفسیر آیات حج، کلام و عقائد، امور اجرایی، اخبار و اطلاعات روز، ادعیه و سخنرانی، حدیث و نکته روز، پرسش و پاسخ و مسابقه و سرگرمی از جمله محورهای اپلیکیشن موبایلی ویژه زائران حج تمتع است.


معاون فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری ادامه داد: در این دوره با کلاس‌های احکام ویژه بانوان در خدمت بانوان حج‌گزار خواهیم بود، همچنین جهت زائران تحصیل‌کرده و فرهیخته کلاس‌هایی با موضوعات تخصصی در نظر گرفته‌ شده است.


گفتنی است، زائران حج تمتع می‌توانند با مراجعه به آدرس zaer.hajj.ir و نصب نرم‌افزار کلاس آنلاین، با نام کاربری و رمز عبور خود به کلاس وارد شوند.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار