یکشنبه 28 دی 1399
EN

نظرسنجی

فعالیت بیش از دو هزار طلبه جوان در بستر فضای مجازی

فعالیت بیش از دو هزار طلبه جوان در بستر فضای مجازی
در جلسه هم‌اندیشی مدیریت آموزش بعثه مقام معظم رهبری و معاونت فضای مجازی دفتر تبلیغات اسلامی تاکید شد که از ظرفیت فعالیت دو هزار طلبه جوان در عرصه شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی استفاده شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج، جلسه همفکری و هم‌اندیشی مدیریت آموزش بعثه مقام معظم رهبری با معاونت فضای مجازی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد و در این جلسه طرفین درباره راهکارهای تعامل و هم‌افزایی برنامه‌های فرهنگی و تبلیغی بحث و تبادل نظر کردند.


براساس این گزارش، حجت الاسلام مرتضی حاجیانی مسئول اداره همکاری های فضای مجازی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با اشاره به فعالیت تبلیغی بیش از دو هزار طلبه جوان در بستر فضای مجازی خاطرنشان کرد: امروز بستر و فرصت بسیار خوبی در عرصه فعالیت های مجازی برای طلاب جوان فراهم شده که از این فرصت می توان برای افزایش بهره بری جهت تبلیغ معارف دینی و تبلیغی استفاده کرد.


وی تصریح کرد: هم اینک 400 گروه فضای مجازی ویژه طلاب جوان حوزه علمیه قم در 12 قالب تخصصی فعالیت می کنند که تاکنون بیش از 3 هزار رکورد محتوای تبلیغی و فرهنگی از این طلاب ثبت و ضبط شده که قابلیت انتشار در عرصه شبکه های اجتماعی را دارد.


همچنین در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی اخویان مدیر آموزش بعثه مقام معظم رهبری به آمادگی این مدیریت برای تعامل با معاونت فضای مجازی دفتر تبلیغات اسلامی اشاره کرد و گفت: ظرفیت بسیار بالای در عرصه فضای مجازی وجود دارد و امروز بسترهای خوبی در آموزش بوجود آمده که می توانیم تعامل و همکاری دو جانبه داشته باشیم.


وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا خاطرشنان کرد: این بیماری سبب شد تا بسیاری از فعالیت‌ها با محدودیت مواجه شوند، اما فضای مجازی همه این محدودیت ها را برداشته است و آمادگی داریم در عرصه آموزشی از بستر فضای مجازی استفاده بیشتری ببریم و فعالیت‌های خود را از این طریق افزایش دهیم.یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار