یکشنبه 28 دی 1399
EN

نظرسنجی

مشارکت روابط عمومی ها با صدا و سیما ضروری است

مشارکت روابط عمومی ها با صدا و سیما ضروری است
رئیس شورای اطلاع رسانی استان بر ضرورت همکاری بیش از پیش روابط عمومی ها در انعکاس اخبار و دستاوردهای دستگاه های اجرایی استان تاکید کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، نور محمد فردی در دوازدهمین جلسه شورای اطلاع رسانی با اشاره به اهمیت و جایگاه روابط عمومی ها در امر اطلاع رسانی گفت: سرعت نشر اخبار اکنون بسیار حائز اهمیت است در این میان روابط عمومی موفق خواهد بود که بتواند در کنار رعایت اصل درستی و صحت اخبار در کمترین زمان ممکن اطلاع رسانی مناسبی داشته باشد.
وی با اشاره به نقش شبکه های اجتماعی در عصر موسوم به عصر انفجار اطلاعات افزود: با بهرمندی از فضای مجازی می توان سرعت نشر اخبار را تسریع کرد اما اگر در این زمینه نظارت مناسب صورت نگیرد ممکن است خبر به درستی انتشار نیافته و سرعت، فدای دقت می شود.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز با اشاره به نقش صداو سیما گفت: روابط عمومی ها باید همواره مشارکت بیشتری با رسانه ملی داشته باشند و با برنامه ریزی لازم و هم افزایی بیشتر اقدامات صورت گرفته از سوی دستگاه اجرایی خود را به اطلاع شهروندان برسانند.
وی گفت: انتظار می رود دبیر شورای اطلاع رسانی استان با هماهنگی اداره کل روابط عمومی استانداری، جلسه ای با حضور اعضای شورای اطلاع رسانی و روابط عمومی ها برگزار نماید تا با هم اندیشی لازم، سیاست گذاری و برنامه ریزی لازم در راستای آگاهی بخشی به مردم صورت پذیرد.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار