یکشنبه 09 آذر 1399
EN

نظرسنجی

محدودیت ها در استان البرز یک هفته دیگر تمدید شد

  محدودیت ها در استان البرز یک هفته دیگر تمدید شد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به تمدید یک هفته ای محدودیت ها در استان البرز گفت: با توجه به وضعیت قرمز استان و روند افزایشی بیماری کرونا و پیگیری های استاندار محترم محدودیت های کرونایی تا دوم آبان ماه تمدید شد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، علی درویش پور افزود: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی برخی از افراد موجب افزایش بیماری و فوت هموطنان شده است.
وی ادامه داد: هر کدام از ما در مقابل جان تک تک افراد جامعه مسئولیم و در صورتی که بدلیل عدم رعایت موازین بهداشتی، یک نفر بیمار یا فوت کند عواقب آن در دنیا و آخرت گریبانگیر آن فرد خواهد بود‌.
جانشین ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اظهار داشت: تا همه مردم کمک نکنند موفق به شکست این بیماری منحوس نخواهیم شد و از ابتدای انقلاب در هر مسئله ای مردم وارد صحنه شدند در آن موضوع موفق عملکرده و به موفقیت های چشمگیری رسیدیم.
وی ادامه داد : بهمین منظور راه اندازی سامانه نظارت مردمی در ستاد مطرح گردیده و من بعد مردم بعنوان بهترین و گسترده ترین ناظر بر عملکرد تمام دستگاهها، شهرداری ها ، صنوف، حمل و نقل عمومی، مکانهای عمومی و ... در موضوع رعایت پروتکل ها نظارت نموده و موارد را برای رسیدگی گزارش خواهند نمود.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار