یکشنبه 06 مهر 1399
EN

نظرسنجی

کاهش 7 دقیقه ای تاخیر پروازهای عمره / اعلام قیمت کاروان های مرحله دوم عمره از اوایل بهمن

کاهش 7 دقیقه ای تاخیر پروازهای عمره / اعلام قیمت کاروان های مرحله دوم عمره از اوایل بهمن

رییس سازمان حج و زیارت از کاهش هفت دقیقه ای میانگین تاخیر پروازهای حج عمره مفرده جاری خبر داد.

'سعید اوحدی' روز چهارشنبه در گفت وگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت گفت: خوشبختانه در یک ماه گذشته و از زمان آغاز اعزام های عمره، میانگین تاخیر پروازهای زائران ایرانی عمره مفرده، از 16 دقیقه در سال گذشته به 9 دقیقه کاهش یافته است.

رییس سازمان حج و زیارت با اشاره به اعزام 350 هزار نفر تا پایان مرحله اول بیان کرد: از آغاز عملیات عمره مفرده جاری تاکنون، بیش از 70 هزار زائر ایرانی به زیارت خانه خدا مشرف شده اند.

** هم گروه شدن 40 هزار نفر با خانواده هایشان

اوحدی با اشاره به کارآیی سامانه فاخر در کاهش مراجعه حضوری زائران برای نام نویسی در کاروان ها گفت: خوشبختانه امسال 40 هزار نفر برای هم گروه شدن با خانواده هایشان از طریق سامانه فاخر اقدام کرده اند و این امر با کمترین مشکلی انجام شده است.

به گفته وی در سال های گذشته زائران برای هم گروه شدن با خانواده هایشان باید به مرکز استان مراجعه می کردند و تابعیت هم گروه های خود را به ثبت می رسانند.

** اعلام قیمت های مرحله دوم اعزام ها از اوایل بهمن ماه

رییس سازمان از اعلام قیمت های مرحله دوم اعزام های عمره مفرده 94-93 از اوایل بهمن ماه امسال خبر داد و گفت: نام نویسی در کاروان های مرحله دوم از نیمه بهمن ها انجام می شود و اعزام ها نیز از سوم اسفند آغاز خواهد شد.


** افزایش هزینه سفر به عمره در مرحله دوم اعزام ها

اوحدی همچنین از افزایش هزینه سفر به عمره در مرحله دوم اعزام ها خبر داد و گفت: با توجه به قرار گرفته مرحله دوم اعزام ها در ایام تعطیلات نوروز و ماه های رجب، شعبان و رمضان و افزایش مدت زمان اقامت زائران در ماه رمضان از 10 روز به 22 روز، قیمت ها در این مرحله نسبت به مرحله اول، قدری بیشتر است.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار