جمعه 02 آبان 1399
EN

نظرسنجی

اعزام زائران در قالب سفر ۱۰روزه به عتبات تا پايان دي

اعزام زائران در قالب سفر ۱۰روزه به عتبات تا پايان دي

 مدير كل عتبات سازمان حج وزيارت با بيان اينكه هنوز سفرهاي دريايي زائران به عتبات عاليات قطعي نشده است از اعزام زائران در قالب سفر ۱۰ روز به عتبات در آينده نزديك خبر داد.

محسن نظافتي، مدير كل عتبات سازمان حج وزيارت ، در خصوص سفرهاي دريايي به عتبات گفت: سفرهاي دريايي به عتبات هنوز قطعي نشده است و ما همچنان پيگير آن هستيم.


وي با بيان اينكه دليل تاخير ماندن سفر دريايي زائران به عتبات به كشتيراني بر مي‌گردد، اظهار داشت: براساس برنامه‌ريزي كه صورت گرفته بود قرار بود يكي از شركت‌هاي كشتيراني اين خدمات را به زائران ارائه كند كه بنا به دلايلي و به سبب نداشتن مجوز اين كار صورت نگرفت.

نظافتي، حذف شدن سفر دريايي را قطعي ندانست و تصريح كرد: براي اعزام زائران به عتبات در قالب سفر دريايي نياز به بستر سازي است و ما منتظر خواهيم بود تا وضيعت حمل و نقل و شيوه اعزام مشخص شود و در اين زمينه تصميم بگيريم.

وي از اعزام زائران ايراني در قالب سفرهاي ۱۰ روز به عتبات در آينده نزديك خبر داد و افزود: سازمان حج وزيارت در تلاش است تا تنوع بسته‌هاي اعزام را براي زائران فراهم كند كه سفرهاي ۱۰ روز نيز تا پايان دي ماه آغاز مي‌شود.

مدير كل عتبات سازمان حج وزيارت گفت: زمان دقيق اعزام و قيمت‌هاي قطعي اين سفرها تا يك هفته ديگر مشخص و اطلاع رساني خواهد شد.

وي يادآور شد: هم‌اينك سازمان حج وزيارت، زائران ايراني را در قالب سفرهاي ۳، ۴ و ۷ روز به عتبات عاليات اعزام مي‌كند كه هر زائري مي‌تواند متناسب با شرايط خود يكي از بسته‌هاي اعزامي را انتخاب كند.

نظافتي خاطر نشان كرد: قيمت‌هاي عتبات در حال حاضر هيچ تغيير نكرده است و همچنان قيمت‌هاي عتبات مانند قبل از اربعين براي زائران لحاظ مي‌شود.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار