جمعه 28 شهریور 1399
EN

نظرسنجی

دومين نوزاد ايراني در مكه مكرمه به دنيا آمد

  • 28 دی 1393
  • 09:08
  • 0 دیدگاه
  • 213 بازدید
  • Article Rating
دومين نوزاد ايراني در مكه مكرمه به دنيا آمد
دومين نوزاد ايراني از ابتداي عمليات عمره شب گذشته در بيمارستان النساءالولاده مكه مكرمه به دنيا آمد.به گفته مسوولان پزشكي حج و زيارت حال مادر و فرزندش خوب گزارش شده و دوشنبه از بيمارستان مرخص مي‌شود و به كشور باز مي‌گردند.

به گزارش روابط عمومي حج و زيارت استان البرز به نقل از خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از مكه مكرمه، شب گذشته ۲۶ ديماه دومين نوزاد زائران ايراني حاضر در سرزمين وحي كه ازشهرستان تربت حيدريه به عمره مشرف شده در بيمارستاني در مكه متولد شد.

اين خانم كه «نصرت محمدي» نام دارد با كاروان قدس از شهرستان تربت حيدريه به مكه سفر كرده و شب گذشته در بيمارستان النساء الولاده مكه مكرمه فرزند دختر خود را به دنيا آورد.

به گفته مسوولان پزشكي حج و زيارت حال مادر و فرزندش خوب گزارش شده و دوشنبه از بيمارستان مرخص مي‌شود و به كشور باز مي‌گردند.

براساس اعلام ستاد عمليات عمره اين دومين نوزادي است كه از ابتداي عمليات عمره تاكنون در مكه مكرمه به دنيا آمده و نوزاد اولي هم دختر بوده است.

شايان ذكر است،‌ نماينده اي از بانوان مبلغه بعثه مقام معظم رهبري در مكه مكرمه در بيمارستان محل تولد اين نوزاد حاضر شد و از نزديك جوياي احوال مادر و نوزادش گرديد.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار