جمعه 28 شهریور 1399
EN

نظرسنجی

زائران ايراني بيشترين عمره گزاران در سرزمين وحي هستند

زائران ايراني بيشترين عمره گزاران در سرزمين وحي هستند
مسؤول ستاد نمايندگي عمليات عمره سازمان حج در مدينه منوره گفت: زائران ايراني با ارادتي كه به حضور درمدينه منوره و مكه مكرمه دارند بيشترين عمره گزاران سرزمين وحي هستند و سازمان حج و زيارت با افتتاح ستاد در مدينه منوره و مكه مكرمه تمام امكانات را فراهم ساخته تا بهترين خدمات را در اختيار زائران قرار بدهند.

مهدي حضوري، مسؤول ستاد نمايندگي عمليات عمره سازمان حج در مدينه منوره در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج با بيان اينكه تنها كشوري كه اقدام به سازماندهي و اعزام زائران مي‌كند ايران است، اظهار داشت: جمهوري اسلامي ايران علاقمندان به سرزمين وحي را در قالب برنامه اي مدون و سازمان يافته ثبت نام مي‌كند.

وي افزود: در ايران تمامي پروسه‌هاي ثبت نام، تعيين كاروان و اعزام را سازمان حج و زيارت بر عهده دارد و پس از حضور زانران در سرزمين وحي طبق برنامه‌ريزي‌هاي انجام شده بخش بعدي برنامه‌ريزي‌ها در سرزمين وحي به اجرا در مي‌آيد.

آقاي حضوري با اشاره به اينكه سازمان حج و زيارت هدايت تمام برنامه زائران را بر عهده دارد تصريح كرد: سازمان حج و زيارت با افتتاح ستاد در مدينه منوره و مكه مكرمه تمام امكانات را فراهم ساخته تا بهترين خدمات را در اختيار زائران قرار بدهند.

وي در ادامه چنين بيان داشت: اين افتخار را داريم كه جمهوري اسلامي ايران تنها كشوري است كه با سازماندهي و برنامه‌ريزي مناسب بهترين بخش مركزي مدينه منوره را براي اسكان زائران در نظر گرفته است.

اين مقام مسؤول ايراني در مدينه منوره گفت: مسؤولان جمهوري اسلامي ايران اين افتخار را دارند كه توانسته اند با سازماندهي مناسب و برنامه‌هاي از پيش تعيين شده تنها كشوري باشند كه بالاترين خدمات رفاهي را به طور متمركز به زائران ارائه مي‌دهند.

مسؤول ستاد نمايندگي عمليات عمره سازمان حج در مدينه منوره افزود: ايران در بخش تداركات و پشتيباني زائران هم منظم‌ترين سيستم خدمات رساني را در بخش پذيرايي و طبخ غذا داشته به طوري كه زائران ايراني از دو وعده غذاي گرم و صبحانه مناسب بهره مند هستند.

وي درپايان گفت: جمهوري اسلامي ايران در سرزمين وحي بزرگترين ناوگان جابجايي زانر را داراست و مطابق با برنامه‌هاي كه براي زائران تنظيم شده خدمات لجستيكي را ارائه مي‌دهند.
یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آرشیو اخبار