شنبه 16 اسفند 1399
EN

نظرسنجی

بمناسبت روز بزرگداشت شهدا

بمناسبت روز بزرگداشت شهدا

خورشید، بزرگ ترین موذن صبح است و شهید، والاترین مکبر آزادگی، و کدام تکبیر، رساتر و فراگیرتر از شهادتینی که در بی تعلق ترین ثانیه های زندگی ، بر زبان شهید جاری می شود؟

شهدا، رفته اند و رسالتی از جنس آگاهی و حرکت را بر دوش ما باقی گذاشته اند . شهادت، مرز زمین و آسمان است و شهدا مرزبانان هماره بیداری، شهیدان، پیامبران حماسه انسان اند که ما را مسئولیتی ممتد که در لحظه لحظه زندگی مان جاری است ، نازل فرموده اند.

شهدا، مرگ را به سخره گرفته اند، تا ما به حقارت دنیا بخندیم ، شهدا، حیثیت خون را فریاد زدند ، تا ما گوشت و پوستمان را از جرعه عطش و شور بپرورانیم.

شهدا، همه تعلقات را از خود بریدند و خود را مسافر آسمان کردند ، تا گذرگاه بودن دنیا را ثابت کرده باشند و راز آزادی را بریدن از خویش ثبت کرده باشند.

چه می شود که خون حامل زلال ترین پیام ها در تاریخ می ماند؟ بی تردید، پاسخ را باید در این حقیقت جست که شهدا، تفسیر مجسم باران ، برشوره زار غفلت زمین اند... و راز جاری ماندن شهدا ، چیزی جز جوشیدن از چشمه ای به نام عشق نیست .

شهادت ، کلاس همیشه دایر حرکت است که تمامی انسان ها را در هر برهه زمان، در خویش ثبت نام می کند و شهدا، محصلان برگزیده این مدرسه اند.

مدیریت حج و زیارت استان البرز ضمن کرامت این روز عزیز از عموم مردم مؤمن، انقلابی، شهید پرور و همیشه در صحنه استان البرز دعوت می کند تا امروز ، 22 اسفند ، با حضور گسترده خود در گلزار شهدا ، ضمن زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر با آرمانهای این عزیزان و امام شهدا تجدید میثاق کنند.

یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.