دوشنبه 11 اسفند 1399
EN

نظرسنجی

7391زائر البرزی تا کنون به عمره مشرف شده اند

7391زائر البرزی تا کنون به عمره مشرف شده اند

اعزام 7391زائر البرزی به عمره تا کنون

سید مرتضی حسینی مدیرحج و زیارت استان البرز گفت: نوروز امسال 1023 نفر در قالب 9 کاروان از استان البرز جهت انجام مناسک سراسر معنوی عمره مفرده به عربستان مشرف خواهند شد.

سید مرتضی حسینی در این گفت‌و‌گو اظهار کرد: از ابتدای عمره امسال تا کنون 7391 زائر در قالب 53 کاروان از استان البرز به سفر زیارتی عمره مفرده مشرف شده اند.

وی افزود: در بین کاروانهای تخصیصی به استان جهت اعزام به عمره، 1 کاروان دانشجویی و 1 کاروان دانش آموزی بوده و بقیه زائران از عموم مردم هستند.

حسینی درباره افزایش زائران امسال گفت: آمار زائرین امسال نشان دهنده افزایش و رشد تعداد زائران اعزامی به این سفر معنوی است.

مدیرحج و زیارت استان البرز تصریح کرد: به دلیل طرح توسعه عظیم مسجد الحرام و ساخت و سازی که هم اکنون در اطراف آن وجود دارد احتمال افزایش تعداد زائران کم است و میزان تعداد کاروان‌ها و زائران برای اعزام به عمره بستگی به تعداد روادیدی دارد که کشور عربستان به ایران ارائه می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: در اعزام کاروان‌های نوروزی که از تاریخ 23 اسفند ماه امسال آغاز شده زائرانی مشرف می‌شوند که در سال 87 ثبت نام کرده بودند و اولویت آن‌ها بین یک تا 360 بوده است.

یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.