دوشنبه 02 بهمن 1396
EN

راه‌اندازي «كانال آموزش و فرهنگ اربعين» در تلگرام

راه‌اندازي «كانال آموزش و فرهنگ اربعين» در تلگرام
در آستانه فرارسيدن ايام اربعين حسيني و اعزام ميليون‌ها زاير به عتبات عاليات،‌ كميته فرهنگي و آموزشي ستاد اربعين حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج وزيارت، «كانال آموزش و فرهنگ اربعين» را در شبكه اجتماعي تلگرام راه اندازي كرد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج،‌ در آستانه فرارسيدن ايام اربعين حسيني و اعزام ميليون‌ها زاير به عتبات عاليات،‌ كميته فرهنگي و آموزشي ستاد اربعين حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج وزيارت،«كانال آموزش و فرهنگ اربعين»را در شبكه اجتماعي تلگرام راه اندازي كرد.

براساس اين گزارش، علاقه‌مندان براي دريافت آخرين اطلاعات درمورد اربعين حسيني مي‌توانند به «كانال آموزش و فرهنگ اربعين» به نشانيhttp://telegram.me/alarbaenبپيوندند.

اين گزارش حاكي است، «كانال رسمي آموزش و فرهنگ اربعين» در تلگرام با هدف انعكاس آخرين اطلاعات مورد نياز جهت پياده روي و سفر به عتبات در ايران و عراق راه‌اندازي شده است.

كاربران براي مشاهده «كانال آموزش و فرهنگ اربعين» رسمي مي‌توانند به نشانيhttp://telegram.me/alarbaenمراجعه كنند.

علاقه‌مندان مي‌توانند براي دريافت اطلاعات مورد نياز جهت پياده روي و سفر به عتبات عاليات در ايام اربعين حسيني، به سادگي و رايگان، عضو«كانال آموزش و فرهنگ اربعين»شوند و دوستان خود را نيز به اين كانال دعوت كنند.

علاقه‌مندان به عضويت در «كانال آموزش و فرهنگ اربعين»كه داراي نرم‌افزار تلگرام در موبايل خود هستند مي‌توانند از طريق موبايل وارد لينك زير شوند و سپس بر روي join ضربه بزنند.

یدا... حسنی طالش امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.