ﺳﻪشنبه 25 خرداد 1400
EN

اخبار

اخبار

به مناسبت روز بهره‌ وري و بهينه سازي مصرف در حج و زیارت

  • 31 اردیبهشت 1400
  • 20:14
  • 0 دیدگاه
  • 21 بازدید
  • Article Rating
به مناسبت روز بهره‌ وري و بهينه سازي مصرف در حج و زیارت

او ل خرداد ماه روز بهره وری و بهینه سازی مصرف، بهانه ای برای تكرار اهمیت استفاده مؤثر و مطلوب از زمان، امكانات، سرمایه، فرصت ها و نیروی انسانی در جهت تولید، بهینه سازی مصرف و در نتیجه ، رسیدن به رشد و شكوفایی همه جانبه اقتصادی و اجتماعی در جامعه است.

بهره وری می تواند بیشترین استفاده از کمترین امکانات و منابع در راه رسیدن به رشد و شکوفایی همه جانبه زندگی انسان باشد. اگر می خواهیم در دنیای پر رقابت امروزی، رونق اقتصادی، اجتماعی و زندگی بهتری داشته باشیم، لازم است به بهره وری بالایی برسیم؛ زیرا ایستادگی و تداوم حیات در صحنه جهانی، سرعت و دقت افزون تری می طلبد.

مدیریت حج و زیارت استان البرز نیز در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها و در راستای خدمت رسانی بیشینه به شهروندان ولایی استان و در مسیر بهره وری و بهینه سازی مصرف از این قاعده مستثنی نبوده و با همکاری کارگزاران زیارتی و خدوم استان تمام تلاش خود را جهت نیل به این اهداف به کار گرفته است.

سازمان حج و زیارت به عنوان تنها سازمان مستقل و خدمت رسان به زایران ایرانی اعتاب مقدسه در این مسیر تمامی خدمات خود را بصورت غیر حضوری و تحت وب برنامه ریزی نموده است تا ضمن مانع زدایی در مسیر خدمت، زایران معزز از هر نقطه از استان البرز بتوانند بصورت برخط از کلیه خدمات این سازمان بهره گیرند.

دفاتر خدمات زیارتی استان البرز مجهز به سامانه اتوماسیون اداری می باشند که درخواستهای خدمت اعم از خدمات ثبت نام تا اعزام و حتی انتقادات و پیشنهادات زایران محترم را از این طریق ارسال نموده و پاسخ متقن دریافت نمایند.

همچنین راه اندازی سامانه های alborz.haj.ir جهت اطلاع رسانی به زایران، سامانه Mizekhedmat.haj.ir جهت دریافت درخواستهای ده گانه خدمت و پاسخ به سوالات و ابهامات زایران‌محترم،  سامانه Shift.haj.ir جهت ارایه درخواست های خرید و فروش و انتقال اسناد سپرده گزاری حج و عمره، سامانه جامع کارگزاران به نشانی Kargozaran.haj.ir جهت ارایه خدمات به کارگزاران زیارتی با امکان دسترسی به آخرین بخشنامه ها و دستور العمل ها، سامانه های دادور و یاور جهت درخواست و پیگیری صدور مجوز زیارتی و بسیاری از خدمات دیگر که در  غالب خدمات  الکترونیکی به شهروندان ولایی البرز ارایه می گردد.

گقتنی است تمامی اقدامات خادمین عرصه حج و زیارت در راستای پشتیبانی از نظام مقدس جمهوری اسلامی و بیانات رهبر فرزانه انقلاب و همچنین رعایت اصول مدیریت سبز مبنی بر بهره وری و استفاده مطلوب از زمان، امکانات و کاهش مصرف حامل های انرژی و سوخت ، جلوگیری از آلودگی هوا و کاهش هزینه های خدمات بوده و امیدواریم در ادامه مسیر خدمت رسانی شایسته عمل کنیم.

علیرضا صادقیان امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.